معرفی کمپانی ها و برند ها

صفحه اصلی اخبار و مقالات معرفی کمپانی ها و برند ها
تیم خبری 0 دیدگاه

معرفی برند لکسوس Lexus

اگر در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی دیدگاهی در خصوص اینکه یک برند ژاپنی خواهد توانست از پیشتازان تولید خودرو در آمریکا سبقت بگیرد مطرح می‌شد مطمئناً موجبات خنده همگان را فراهم می‌کرد. ولی تویوتا با تأسیس برند لکسوس توانست این کار را انجام دهد. خنده‌دار باشد یا نه، اما بالاخره ژاپنی‌ها، نه در جنگ فیزیکی بر علیه آمریکا بلکه در انیمیشن و البته صنعت خودروسازی از آمریکا پیشی گرفتند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

معرفی کمپانی هوندا

«سویچیرو هوندا» یک مکانیک بود که بعد از کار در آرت شوکای با اراده قوی و عزم راسخی که داشت موفق شد رینگ پیستون های مختص خود را در سال 1938 تولید کند. تلاش او بر این بود که ابتدا آنها را به تویوتا بفروشد با اینکه طرح اولیه ی او از جانب این شرکت پذیرفته نشده بود.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

معرفی کمپانی فراری (Ferrari)

شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در سال ۱۹۲۹ توسط انزو فراری و تحت نام اسکودریا فراری راه‌اندازی شد. این شرکت در سال‌های نخست فعالیتش به‌عنوان حامی مالی راننده‌ها و در زمینه طراحی و ساخت خودروهای مسابقه‌ای متمرکز بود و از سال ۱۹۴۷ تولید اتومبیل‌های جاده‌ای را با برند فراری آغاز نمود و امروزه در حوزه طراحی و تولید خودروهای سوپر اسپورت فعالیت می‌نماید.

ادامه مطلب

کن بلاک در سال 1967 در لانگ بیچ کالیفرنیا متولد شد. علاقه به سرعت و هیجان از همان دوران بچگی کن در او نمایان بود و او این استعداد را در سن 37 سالگی به اوج خود رساند. زمانی که کن بلاک با دیمن وِی در زمان کالج با یکدیگر ملاقات کردند شروع به تاسیس یک برند برای فروش لباس هایی که طراحی کرده بودند کردند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

معرفی کمپانی پورشه

شاید کم‌تر کسی وجود داشته باشد که نام پورشه، شرکتی که در سال ۲۰۰۶ میلادی عنوان معتبرترین برند خودروسازی را به پاس بیش از ۷۰ سال تعالی و اثبات تعهد به صنعت خودرو بدست آورد نشنیده باشد. پورشه که در ابتدا فعالیت خود را به عنوان شرکتی با اهداف مشاوره‌ای و توسعه‌ای در سال ۱۹۳۱ توسط دکتر فردیناند پورشه آغاز کرد اکنون نام خود را تداعی کننده مفاهیمی مانند خودروهای اسپرت لوکس و تکنولوژی پیشرفته می‌بیند.

ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۲۰۵۱
فکس: ۰۲۱۸۸۴۹۲۴۹۶
رایانامه: info@Carshin.ir
logo-samandehi