اخبار و مقالات

صفحه اصلی اخبار و مقالات

محصولات شاسی‌بلند و کراس‌اوور به صورت قدیمی بسیار جذاب و زیبا نبوده و نمی‌باشند ولی کمپانی‌های تولید خودرو هم‌اکنون در حال ثابت کردن این مسئله هستند که این وسایل نقلیه‌ی جعبه‌ای کارآمد قادرند بسیار زیبا جلوه کنند.

ادامه مطلب

بی‌ام‌دابلیو عکس‌هایی از مدل به روزه شده‌ی M۲ را روی سایتش به نمایش گذاشت که در سال ۲۰۱۸ به بازار خواهد آمد.

ادامه مطلب

در حال حاضر در بازار محصولات کراس‌اوور فضای رقابت‌های تنگاتنگ حاکم است. به همین دلیل، شورولت نیز با نسل تازه‌ی نمونه‌ی اکوئناکسش اخیرا بیشتر در این بازار حضور می‌یابد.

ادامه مطلب

بحث ترمز اضطراری و اتوماتیک امروزه به یکی از با اهمیت‌ترین چالش‌های فناوری خودران اتومبیل‌های مدرن تبدیل شده است. در همین راستا مزدا به تازگی دست به معرفی طرحی جدید زده است که نشان از برداشته شدن گامی مهم برای پیش‌برد سیستم‌های ایمنی در رانندگی خودکار دارد.

ادامه مطلب

برنامه‌ی طراحی و تولید اتومبیل اوروس به عنوان نخستین اتومبیل شاسی بلند برند پر آوازه‌ی لامبورگینی قطعی شده است و هم‌اکنون اطلاعاتی از پیشرانه و نیز توانایی‌های فنی این اتومبیل در رسانه‌ها انتشار پیدا کرده است.

ادامه مطلب

اگر از طرفداران سرسخت دنیای اتومبیل و نمونه‌های لوکس آن هستید، درصورتی‌که به جزیره‌ی کیش سفر کنید می‌توانید با چند نمونه خاص از اتومبیل‌های لوکس، سوپر اسپرت و مشهور جهان دیداری داشته باشید.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

نیسان در 5 کلاس خودرویی پیروز شد

برند نیسان در سال 2016 در ایالات‌متحده بیشترین رشد فروش را در میان برندهای خودرو داشته است. بخشی از این رشد، به خاطر خودروهایی بود که جایزه رضایت‌مندی مالکان خودرو VSA را دریافت کردند.

ادامه مطلب

اگر به نسل‌های سوناتا دقت کنید به نکته جالبی می‌رسید؛ هیوندای همیشه 3 تا 4 سال بعد از معرفی نسل‌های سوناتا، فیس‌لیفت آن‌ها را هم به بازار می‌فرستاد. اما در زندگی 32 ساله سوناتا سابقه نداشت که تنها 2 سال بعد از معرفی نسل جدید، فیس‌لیفت آن با ظاهری کاملا متفاوت معرفی شود ولی حالا این اتفاق افتاده! سوناتا 2018 از راه رسید.

ادامه مطلب

اولین نسخه از تویوتا کمری 2018 در "جورجتاون" واقع در ایالت "کنتاکی" ایالات متحده آمریکا وارد خط تولید شد و انتظار می‌رود که شرکت خودروسازی تویوتا در تابستان سال جاری فروش نسل جدید تویوتا کمری 2018 را آغاز کند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

لکسوس RX نسل جدید به ایران آمد

ایرتویا پیش فروش لکسوس RX200 را آغاز کرده است و برای تحویل این خودرو 180 روزکاری زمان می‌دهد اما گویا بازار آزاد تشنه‌تر از آن است که چند ماه برای این خودرو صبر کند و هم‌اکنون چند دستگاهی به کشور وارد شده که البته تعداد آنها بسیار محدود است و شاید در حال حاضر کمتر از انگشتان دو دست باشد.

ادامه مطلب